Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
Юридичний блог
Публікації

16/11/2017

Тимчасова посвідка на проживання в України від волонтерської організації

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.07.2013р. № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та...

19/09/2017

Порядок реєстрації місця проживання іноземців в Україні

Порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, передбачений правилами, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України, № 207 від 2 березня 2016р. Відповідно до...

30/08/2017

Отримання іноземцем дозволу на тимчасове місце проживання на підставі навчання в Україні

На протязі незалежності України, можна побачити тенденцію, що багато іноземців приїжджають до України з метою отримати тут вищу освіту. В першу чергу це стосується професій в таких галузях як:...

Всі публікації

Юридичні послуги в Києві

Юридична фірма "Шкромида та Партнери" це - українська компанія, яка захищає інтереси клієнтів в судах усіх інстанцій, комерційних арбітражах, а також надає увесь спектр юридичних послуг у сфері цивільного, господарського і комерційного права.

Наша професійна команда складається з досвідчених юристів, адвокатів, а також арбітражних керуючих, які готові надати Вам якісні юридичні послуги у сфері цивільного, господарського, кримінального права і комерційного арбітражу.

Враховуючи тенденції розвитку ринку бізнесу в Києві та в цілому по Україні, а також поява на ринку іноземних інвесторів, ці тенденції вимагають від юридичних фірм знання, як національної судової практики, так і практик країн СНД, Європи і США.

Юридична компанія "Шкромида та Партнери" динамічно розвивається і в основному робить акцент на судову практику. Наші юристи відмінно зарекомендували себе в таких галузях як: судова і арбітражна практика, міжнародне, імміграційне, антимонопольне, податкове право, а також у сфері злиття і поглинань, банкрутства і ліквідації підприємств.

В наші юридичні послуги входить комплексний супровід клієнтів. Ми розпочинаємо роботу з юридичних консультацій, розробляємо стратегію захисту, збираємо необхідні докази, аналізуємо судову практику, готуємо необхідні процесуальні документи і у результаті надаємо нашим клієнтам комплексний юридичний захист, як в національних судах, так і в міжнародних інстанціях.

Юридична фірма "Шкромида та Партнери" надає юридичні послуги як фізичним, так і юридичним особам, резидентам і не резидентам України. Досвід і професіоналізм нашої команди дозволить надати Вам юридичні послуги на будь-якій стадії Вашого питання, як з урахуванням інтересів клієнта, так і з урахуванням поставлених перед нами завдань.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми завжди надаємо юридичні послуги в Україні на досить високому професійному рівні. Завдяки розвиненій партнерській мережі компанії, підтримкою ділових стосунків з різними юридичними компаніями як України так ближнього і далекого зарубіжжя, наша компанія може вирішувати навіть найскладніші питання як в Україні так і за її межами.

Для нас не існує складних завдань, ми завжди підвищуємо свій рівень знань і практичний досвід наших фахівців. За допомогою наших зусиль в постійному вдосконаленні і роботою над собою ми досягли визнання серед клієнтів і на ринку юридичних послуг.

Наша філософія проста. Кожна особа повинна мати можливість звернутися за допомогою до юриста. Послуги адвоката мають бути доступними для усіх шарів суспільства. Вони повинні надаватися завжди на високому рівні, як моральному, так і професійному. Компанія не бере у провадження справи, які виходять за рамки професійної етики, а також суперечать моральним засадам суспільства. Клієнт має бути задоволений якістю виконаних послуг, і у нього повинне виникнути бажання звернутися до нас знову.

Ми завжди Вам раді!!!