(095) 042-58-21 Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
м. Київ, бул. Т. Шевченка, 33-б
Юридичний блог
Публікації

21/08/2017

Отримання громадянства України на підставі перебування іноземця у шлюбі з громадянином України

Перебуваючи у шлюбі з громадянином України понад 2 роки, іноземець має право або отримати посвідку на постійне місце проживання в Україні при цьому зберігши громадянство своєї країни,...

09/08/2017

Отримання дозволу на працевлаштування іноземців в Україні

Для іноземних осіб та осіб без громадянства, бажаючих працювати на території України, необхідно отримати спеціальний дозвіл, який надає державний центр зайнятості населення. Порядок, строк...

26/07/2017

Отримання дозволу на постійне місце проживання в Україні на підставі іноземної інвестиції

Для іноземців, які мають намір здійснювати підприємницьку діяльність в Україні, виникає потреба в вирішенні міграційного бар'єру. Вирішення даного питання, полягає в необхідності іноземця...

Всі публікації

Юридична фірма «Шкромида та Партнери»

Юридична фірма «Шкромида та Партнери» була створена в квітні 2011 року двома рідними братами В'ячеславом і Юрієм. До квітня 2011 року Шкромида Юрій Вікторович обіймав посаду старшого партнера в юридичній фірмі «Профіт-консул». Шкромида В'ячеслав Вікторович також працював в цій компанії і обіймав посаду начальника відділу по банкрутству та ліквідації підприємств. У березні 2011 року у зв'язку з різним баченням подальшого розвитку юридичних практик і напрямів діяльності компанії, Юрієм і В'ячеславом було прийнято рішення створити окрему юридичну фірму «Шкромида та Партнери».

Юридична фірма «Шкромида та Партнери» надає увесь комплекс юридичних послуг спрямований на обслуговування, як резидентів, так і нерезидентів України. Знання і досвід наших юристів в області корпоративного права дає нам можливість надавати нашим клієнтам якісні юридичні послуги в області приєднання, злиття, поглинання і так далі. У разі продажу і купівлі бізнесу ми готові виступити в ролі юридичного радника, провести юридичний аудит і закрити угоду під ключ.

Наша команда складається з юристів, адвокатів, а також арбітражних керуючих з достатнім досвідом роботи в області банкрутства і ліквідації підприємств. Адже ми прекрасно знаємо, що для стягнення грошових коштів не завжди досить отримати рішення суду. Судове рішення про стягнення суми боргу з боржника є лише десятою частиною успіху, оскільки клієнтові необхідно отримати грошові кошти з боржника, а не формальне отримання рішення. На жаль, у боржника не завжди досить активів для стягнення заборгованості. Таким чином, це дозволить нашим арбітражним керуючим ініціювати процедуру банкрутства відносно боржника і в процесі ліквідації або повернути суму заборгованості нашому клієнтові або ліквідовувати боржника.

Знання міжнародного права, є необхідним для юридичних компаній що надає послуги нерезидентам України, а також компаніям з іноземними інвестиціями. Ми зможемо для Вас вирішити питання про вибір законодавства і підсудності вашого спору і застосувати усі дії для захисту ваших інтересів, як у національних судах загальної юрисдикції, так і міжнародних інстанціях. Звичайно, при укладенні зовнішньоекономічних договорів або контрактів сторони в договорі укладають арбітражне застереження про підсудність цих правовідносин за комерційним арбітражем на випадок спору. Юристи юридичної фірми «Шкромида та Партнери» мають достатній досвід у веденні справ в міжнародному комерційному арбітражі, а практика наших юристів не змусить Вас довго чекати позитивного результату.

Не є секретом той факт, що захист прав і інтересів клієнтів в судах загальної юрисдикції не завжди дає бажаний результат, а також що при отриманні позитивного рішення суду можна розраховувати на його виконання. Однією з головних спеціалізацій юридичної фірми «Шкромида та Партнери» є складання заяв до Європейського суду з прав людини. В даному випадку при вичерпанні усіх засобів захисту клієнта в судах загальної юрисдикції або не виконанні рішення суду, ми домагаємося бажаного результату шляхом написання заяви до Європейського суду з прав людини.

Юридична фірма «Шкромида та Партнери» - це команда професіоналів, яка завжди підвищує свій рівень знань і практичного досвіду. Ми завжди відстежуємо, нові тенденції юридичного ринку і розробляємо нові стратегії для захисту наших клієнтів. Команда наших юристів, адвокатів і арбітражних керуючих виправдала очікування наших клієнтів і як і раніше продовжує показувати блискучі результати.