Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
Юридичний блог
Публікації

16/11/2017

Тимчасова посвідка на проживання в України від волонтерської організації

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.07.2013р. № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та...

19/09/2017

Порядок реєстрації місця проживання іноземців в Україні

Порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, передбачений правилами, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України, № 207 від 2 березня 2016р. Відповідно до...

30/08/2017

Отримання іноземцем дозволу на тимчасове місце проживання на підставі навчання в Україні

На протязі незалежності України, можна побачити тенденцію, що багато іноземців приїжджають до України з метою отримати тут вищу освіту. В першу чергу це стосується професій в таких галузях як:...

Всі публікації

Спадкове право

Наш юридичний блог є джерелом корисної і актуальної юридичної інформації для усіх охочих. На юридичному блозі Ви можете ознайомитися з цікавими статтями практично по усіх областях права. Ми сподіваємося, що Ви знайдете саме те, що шукали і отримаєте відповіді на питання, що цікавлять Вас. Ми завжди готові публікувати актуальну і цікаву інформацію. Ласкаво просимо!

ВССУ нагадав про застосовне право при розгляді судами спорів про спадкування нерухомого майна

ВССУ нагадав про застосовне право при розгляді судами спорів про спадкування нерухомого майна

Чи існують сьогодні правові механізми, що дозволяють прийняти спадщину, яку було відкрито багато років тому, але ніким з колишніх спадкоємців так і не було прийнято? Може змінитися не одне покоління, перш ніж виникне дане питання у подальшого спадкоємця.
подробнее

Проблемні аспекти спадкування спільно нажитого майна в цивільному шлюбі

Проблемні аспекти спадкування спільно нажитого майна в цивільному шлюбі

Сучасне життя змінюється щодня, і дедалі частіше суспільство користується новомодними звичаями. Та як би не змінювалися традиції, є речі, які досі залишаються і, мабуть, будуть ще довго залишатися незмінними. Зокрема, йдеться про бажання людей з'єднувати свої долі та створювати сім'ю.
подробнее

Спадкування «на гарантії»

Спадкування «на гарантії»

Обов'язкова доля в спадщині є виключенням із загального правила про спадкування по заповіту, оскільки це право надає певній категорії осіб можливість наслідувати половину долі, яка належала б кожному із спадкоємців згідно із законом незалежно від змісту заповіту.
подробнее

Домовитися про довічне утримання

Домовитися про довічне утримання

Тема співвідношення договору довічного утримання і спадкового договору досить актуальна сьогодні. На Україні, внаслідок скрутного соціального становища незахищених верств населення, до яких відносяться люди пенсійного віку, питання співвідношення вказаних договорів і вибір між однією із запропонованих моделей правовідносин є досить актуальними.
подробнее

Відсутність свідоцтва не позбавляє спадкоємця права на спадщину

Відсутність свідоцтва не позбавляє спадкоємця права на спадщину

Той із спадкоємців, який має право на обов'язкову частку в спадщині і проживав разом із спадкодавцем на день його смерті, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо у визначеному законом порядку не відмовився від нього.
подробнее