(095) 042-58-21 Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
м. Київ, бул. Т. Шевченка, 33-б
Юридичний блог
Публікації

26/07/2017

Отримання дозволу на постійне місце проживання в Україні на підставі іноземної інвестиції

Для іноземців, які мають намір здійснювати підприємницьку діяльність в Україні, виникає потреба в вирішенні міграційного бар'єру. Вирішення даного питання, полягає в необхідності іноземця...

20/07/2017

Отримання дозволу на тимчасове місце проживання в Україні з метою возз’єднання сім’ї

Для іноземних осіб, які вступили в шлюб с громадянами України і мають намір іммігрувати в Україну для місця проживання необхідно отримати дозвіл на тимчасове місце проживання в Україні....

23/11/2015

Повернення банківського вкладу (депозиту)

Перед багатьма вкладниками банків постає питання, як повернути банківський вклад (депозит) у разі якщо за вимогою вкладника банк відмовляє в його видачі? та як вирішити дане питання. Це суттєва...

Всі публікації

Спадкове право

Наш юридичний блог є джерелом корисної і актуальної юридичної інформації для усіх охочих. На юридичному блозі Ви можете ознайомитися з цікавими статтями практично по усіх областях права. Ми сподіваємося, що Ви знайдете саме те, що шукали і отримаєте відповіді на питання, що цікавлять Вас. Ми завжди готові публікувати актуальну і цікаву інформацію. Ласкаво просимо!

ВССУ нагадав про застосовне право при розгляді судами спорів про спадкування нерухомого майна

ВССУ нагадав про застосовне право при розгляді судами спорів про спадкування нерухомого майна

Чи існують сьогодні правові механізми, що дозволяють прийняти спадщину, яку було відкрито багато років тому, але ніким з колишніх спадкоємців так і не було прийнято? Може змінитися не одне покоління, перш ніж виникне дане питання у подальшого спадкоємця.
подробнее

Проблемні аспекти спадкування спільно нажитого майна в цивільному шлюбі

Проблемні аспекти спадкування спільно нажитого майна в цивільному шлюбі

Сучасне життя змінюється щодня, і дедалі частіше суспільство користується новомодними звичаями. Та як би не змінювалися традиції, є речі, які досі залишаються і, мабуть, будуть ще довго залишатися незмінними. Зокрема, йдеться про бажання людей з'єднувати свої долі та створювати сім'ю.
подробнее

Спадкування «на гарантії»

Спадкування «на гарантії»

Обов'язкова доля в спадщині є виключенням із загального правила про спадкування по заповіту, оскільки це право надає певній категорії осіб можливість наслідувати половину долі, яка належала б кожному із спадкоємців згідно із законом незалежно від змісту заповіту.
подробнее

Домовитися про довічне утримання

Домовитися про довічне утримання

Тема співвідношення договору довічного утримання і спадкового договору досить актуальна сьогодні. На Україні, внаслідок скрутного соціального становища незахищених верств населення, до яких відносяться люди пенсійного віку, питання співвідношення вказаних договорів і вибір між однією із запропонованих моделей правовідносин є досить актуальними.
подробнее

Відсутність свідоцтва не позбавляє спадкоємця права на спадщину

Відсутність свідоцтва не позбавляє спадкоємця права на спадщину

Той із спадкоємців, який має право на обов'язкову частку в спадщині і проживав разом із спадкодавцем на день його смерті, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо у визначеному законом порядку не відмовився від нього.
подробнее