Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
Юридичний блог
Публікації

16/11/2017

Тимчасова посвідка на проживання в України від волонтерської організації

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.07.2013р. № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та...

19/09/2017

Порядок реєстрації місця проживання іноземців в Україні

Порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, передбачений правилами, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України, № 207 від 2 березня 2016р. Відповідно до...

30/08/2017

Отримання іноземцем дозволу на тимчасове місце проживання на підставі навчання в Україні

На протязі незалежності України, можна побачити тенденцію, що багато іноземців приїжджають до України з метою отримати тут вищу освіту. В першу чергу це стосується професій в таких галузях як:...

Всі публікації

Кримінальне право

Наш юридичний блог є джерелом корисної і актуальної юридичної інформації для усіх охочих. На юридичному блозі Ви можете ознайомитися з цікавими статтями практично по усіх областях права. Ми сподіваємося, що Ви знайдете саме те, що шукали і отримаєте відповіді на питання, що цікавлять Вас. Ми завжди готові публікувати актуальну і цікаву інформацію. Ласкаво просимо!

Кримінальний процес в дії

Кримінальний процес в дії

У юридичних колах України до цих пір не склалося єдиної думки про новий Кримінально-процесуальний кодекс України. Одна частина юридичної громадськості вважає його норми позитивними і такими, що спрямовані на захист прав громадян, а в іншої частини юристів кардинально протилежна думка. Але всі разом відзначають, що в новому КПК України присутні як позитивні, так і негативні нововведення.
подробнее

Зміна запобіжного заходу у підготовчому засіданні

Зміна запобіжного заходу у підготовчому засіданні

Підготовче судове засідання - це перший важливий етап судового розгляду кримінальної справи в суді першої інстанції. Основне завдання цього засідання полягає в процесуальному та організаційному забезпеченні подальшого судового розгляду.
подробнее

Розстрочка погашення збитку в кримінальному процесі

Розстрочка погашення збитку в кримінальному процесі

У вересні 2012 року одним з районних відділень внутрішніх справ м. Дніпропетровська було порушено кримінальну справу за фактом шахрайства в особливо великих розмірах за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу (КК) України з подальшою перекваліфікацією у відношенні гр-на М.
подробнее

Монопольна пропозиція

Монопольна пропозиція

Новою редакцією Кримінального процесуального кодексу (КПК) України задекларована майже монопольна участь у кримінальному провадженні адвоката в якості захисника, представника потерпілого, цивільного позивача, відповідача, які є фізичними особами, а також у питаннях надання правової допомоги свідку.
подробнее

Кримінальний адвокат. Юрист по кримінальних справах

Кримінальний адвокат. Юрист по кримінальних справах

Так уже влаштований наш світ, що іноді доводиться звертатися за допомогою до фахівця, коли ти самостійно не в силах впоратися з виниклими проблемами з законом. Ми знаємо, що за вчинення протиправних дій передбачається адміністративне, цивільне або кримінальне покарання. У тому випадку, якщо людина скоїла суспільно небезпечне діяння, спрямоване проти життя, свободи, власності людини і держави воно кваліфікується, як кримінальний злочин.
подробнее

Оскарження дій слідчого

Оскарження дій слідчого

Згідно із статтею 55 Конституції України, права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій або бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
подробнее