(095) 042-58-21 Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
м. Київ, бул. Т. Шевченка, 33-б
Юридичний блог
Публікації

26/07/2017

Отримання дозволу на постійне місце проживання в Україні на підставі іноземної інвестиції

Для іноземців, які мають намір здійснювати підприємницьку діяльність в Україні, виникає потреба в вирішенні міграційного бар'єру. Вирішення даного питання, полягає в необхідності іноземця...

20/07/2017

Отримання дозволу на тимчасове місце проживання в Україні з метою возз’єднання сім’ї

Для іноземних осіб, які вступили в шлюб с громадянами України і мають намір іммігрувати в Україну для місця проживання необхідно отримати дозвіл на тимчасове місце проживання в Україні....

23/11/2015

Повернення банківського вкладу (депозиту)

Перед багатьма вкладниками банків постає питання, як повернути банківський вклад (депозит) у разі якщо за вимогою вкладника банк відмовляє в його видачі? та як вирішити дане питання. Це суттєва...

Всі публікації

Кримінальне право

Наш юридичний блог є джерелом корисної і актуальної юридичної інформації для усіх охочих. На юридичному блозі Ви можете ознайомитися з цікавими статтями практично по усіх областях права. Ми сподіваємося, що Ви знайдете саме те, що шукали і отримаєте відповіді на питання, що цікавлять Вас. Ми завжди готові публікувати актуальну і цікаву інформацію. Ласкаво просимо!

Кримінальний процес в дії

Кримінальний процес в дії

У юридичних колах України до цих пір не склалося єдиної думки про новий Кримінально-процесуальний кодекс України. Одна частина юридичної громадськості вважає його норми позитивними і такими, що спрямовані на захист прав громадян, а в іншої частини юристів кардинально протилежна думка. Але всі разом відзначають, що в новому КПК України присутні як позитивні, так і негативні нововведення.
подробнее

Зміна запобіжного заходу у підготовчому засіданні

Зміна запобіжного заходу у підготовчому засіданні

Підготовче судове засідання - це перший важливий етап судового розгляду кримінальної справи в суді першої інстанції. Основне завдання цього засідання полягає в процесуальному та організаційному забезпеченні подальшого судового розгляду.
подробнее

Розстрочка погашення збитку в кримінальному процесі

Розстрочка погашення збитку в кримінальному процесі

У вересні 2012 року одним з районних відділень внутрішніх справ м. Дніпропетровська було порушено кримінальну справу за фактом шахрайства в особливо великих розмірах за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу (КК) України з подальшою перекваліфікацією у відношенні гр-на М.
подробнее

Монопольна пропозиція

Монопольна пропозиція

Новою редакцією Кримінального процесуального кодексу (КПК) України задекларована майже монопольна участь у кримінальному провадженні адвоката в якості захисника, представника потерпілого, цивільного позивача, відповідача, які є фізичними особами, а також у питаннях надання правової допомоги свідку.
подробнее

Кримінальний адвокат. Юрист по кримінальних справах

Кримінальний адвокат. Юрист по кримінальних справах

Так уже влаштований наш світ, що іноді доводиться звертатися за допомогою до фахівця, коли ти самостійно не в силах впоратися з виниклими проблемами з законом. Ми знаємо, що за вчинення протиправних дій передбачається адміністративне, цивільне або кримінальне покарання. У тому випадку, якщо людина скоїла суспільно небезпечне діяння, спрямоване проти життя, свободи, власності людини і держави воно кваліфікується, як кримінальний злочин.
подробнее

Оскарження дій слідчого

Оскарження дій слідчого

Згідно із статтею 55 Конституції України, права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій або бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
подробнее