(095) 042-58-21 Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
м. Київ, бул. Т. Шевченка, 33-б
Юридичний блог
Публікації

23/11/2015

Повернення банківського вкладу (депозиту)

Перед багатьма вкладниками банків постає питання, як повернути банківський вклад (депозит) у разі якщо за вимогою вкладника банк відмовляє в його видачі? та як вирішити дане питання. Це суттєва...

16/11/2015

Як отримати виплату за банківським вкладом (депозитом) від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Складна економічна ситуація в Україні зумовлює не тільки погіршення життя громадян, зменшення прибутку підприємців, скорочення робочих місць, зростання тарифів, а й погіршення банківського...

24/10/2015

Актуальні питання визначення застосованого права в Міжнародному комерційному арбітражному суді

Відповідно до ст. 5.2 Регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України у позовній заяві повинні бути посилання на законодавство, на підставі якого подається позов. Отже...

Всі публікації

Арбітражний керуючий

Арбітражний керуючий займає ключову роль в процедурі банкрутства. Оскільки участь арбітражного керуючого згідно із Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом" (Далі - Закон) є обов'язковим в процедурі банкрутства.

Слід зазначити, що згідно із Законом, арбітражні керуючі є учасником процедури банкрутства на усіх процесуальних стадіях. Починаючи з розпорядника майна, що управляє санацією і закінчуючи ліквідатором. Таким чином, арбітражний керуючий є невід'ємним елементом в процедурі банкрутства.

Юридична фірма "Шкромида та Партнери" має у своєму штаті професійних арбітражних керуючих, які мають високі професійні якості, а також з високим рівнем знання і досвіду у сфері супроводу банкрутства і ліквідації підприємств.

Упродовж своєї діяльності юридична компанія "Шкромида та Партнери" організувала команду арбітражних керуючих, які мають високий рівень знання і практичного досвіду, завдяки постійному відстежуванню і розвитку нових тенденції у сфері банкрутства і ліквідації підприємств. Ми зможемо розібратися навіть в найскладніших питаннях. Вартість послуг арбітражного керуючого вказана в розділі - ліквідація підприємства.

У цю послугу входить:

- проведення консультацій з питань банкрутства;
- формування пакету документів необхідних для ініціації процедури банкрутства;
- подання заяви до господарського суду для відкриття провадження у справі про банкрутство;
- участь в судових засіданнях;
- подання оголошення в ЗМІ про відкриття процедури банкрутства;
- формування комітету кредиторів;
- проведення зборів комітету кредиторів;
- складання реєстру кредиторів;
- проведення аудиту боржника;
- проведення ліквідації боржника;
- проведення заходів по знаходження майна і активів боржника;
- закриття рахунків боржника у банках і інших фінансових установах;
- проведення інвентаризації майна;
- проведення оцінки майна;
- продаж майна через публічні торги;
- складання ліквідаційного балансу;
- написання звіту ліквідатора;
- виключення боржника з ЄДРПОУ;
- знищення печатки і передача засновницьких і бухгалтерських документів в архів.

Згідно чинного законодавства України, існують різні варіанти банкрутства. Враховуючи правову позицію нашого клієнта і індивідуальний підхід, ми зможемо запропонувати Вам зручний і вигідний варіант. Вибравши нашу компанію, Ви зробите правильне рішення і отримаєте кваліфіковані послуги арбітражного керуючого.