Запрошення іноземця в Україну

Для іноземних громадян, які бажають приїхати в Україну необхідно оформити візу для в'їзду на територію нашої держави. В'їзд для громадян різних країн регулюється по-різному. В'їзд для громадян Євросоюзу, СНД і деяких інших країн, здійснюється без віз. При цьому термін перебування обмежений 90 днями, протягом 180 днів. Громадяни всіх інших країн в'їжджають в Україну на підставі віз, оформлених у відповідних консульствах.
Згідно з правилами, оформлення віз для в'їзду в Україну, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 118 від 01.03.2017г., Іноземці отримують візу для в'їзду на підставі запрошення від громадян України, або компаній, які зареєстровані на її території.
Давайте розглянемо більш детально, що ж являє собою - запрошення іноземця в Україну? Фактично ця заява або документ встановленого зразка, який дає іноземному громадянину право отримати гостьову візу для в'їзду в Україну.
Запрошення іноземця в Україну буває:
1. Туристичне - яке оформляється туристичним агентством шляхом видачі іноземцю ваучера і дає йому право знаходиться в нашій країні до 60 днів;
2. Гостьове - яке оформляється на підставі нотаріальної заяви громадянина України і дає йому право знаходиться в нашій державі до 90 днів;
3. Бізнес - яке оформляється від української компанії на її фірмовому бланку з метою ведення бізнесу і підприємництва і дає право іноземцю перебувати в нашій державі до 90 днів.
Залежно від мети візиту і терміну, на який іноземний громадянин планує приїхати в нашу країну, необхідно вибрати певний тип запрошення.
Додатково слід зазначити, що оформлення документів за всіма правилами не дає гарантії в отриманні візи. Така ситуація виникає через те, що рішення приймає Посол України на території іноземної держави і на позитивне рішення впливає кілька чинників:
- Освіта;
- Мета візиту;
- Достатність коштів для перебування;
- Відсутність правопорушень на території своєї держави;
- Наявності родичів, членів сім'ї.
- Мета візиту;
- Достатність коштів для перебування;
- Відсутність правопорушень на території своєї держави;
- Наявності родичів, членів сім'ї.
Юридична фірма «Шкромида та партнери» допоможе вам оформити запрошення іноземця в Україну, а також надасть додаткові юридичні послуги в сфері міграційного права, які збільшать можливість отримання іноземцем візи для в'їзду в Україну.
Так само слід зазначити, що існує перелік країн, громадянам яких при подачі документів в консульство на отримання візи для в'їзду в Україну, консульство спочатку відправляє запит в службу безпеки для обробки даних. І тільки в разі схвалення службою безпеки, консульство видає візу. Даний механізм передбачений для уникнення потоку іммігрантів з країн третього світу (Гана, Камбоджі, Домініканська Республіка, Монголія). Запрошення іноземця в Україну не є складною процедурою, але необхідно врахувати всі нюанси і правильно підготувати документи.