Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
Юридичний блог
Публікації

16/11/2017

Тимчасова посвідка на проживання в України від волонтерської організації

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.07.2013р. № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та...

19/09/2017

Порядок реєстрації місця проживання іноземців в Україні

Порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, передбачений правилами, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України, № 207 від 2 березня 2016р. Відповідно до...

30/08/2017

Отримання іноземцем дозволу на тимчасове місце проживання на підставі навчання в Україні

На протязі незалежності України, можна побачити тенденцію, що багато іноземців приїжджають до України з метою отримати тут вищу освіту. В першу чергу це стосується професій в таких галузях як:...

Всі публікації

Запрошення іноземця в Україну

Для іноземних громадян, які бажають приїхати в Україну необхідно оформити візу для в'їзду на територію нашої держави. В'їзд для громадян різних країн регулюється по-різному. В'їзд для громадян Євросоюзу, СНД і деяких інших країн, здійснюється без віз. При цьому термін перебування обмежений 90 днями, протягом 180 днів. Громадяни всіх інших країн в'їжджають в Україну на підставі віз, оформлених у відповідних консульствах.

Згідно з правилами, оформлення віз для в'їзду в Україну, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 118 від 01.03.2017г., Іноземці отримують візу для в'їзду на підставі запрошення від громадян України, або компаній, які зареєстровані на її території.

Давайте розглянемо більш детально, що ж являє собою - запрошення іноземця в Україну? Фактично ця заява або документ встановленого зразка, який дає іноземному громадянину право отримати гостьову візу для в'їзду в Україну.

Запрошення іноземця в Україну буває:


1. Туристичне - яке оформляється туристичним агентством шляхом видачі іноземцю ваучера і дає йому право знаходиться в нашій країні до 60 днів;

2. Гостьове - яке оформляється на підставі нотаріальної заяви громадянина України і дає йому право знаходиться в нашій державі до 90 днів;

3. Бізнес - яке оформляється від української компанії на її фірмовому бланку з метою ведення бізнесу і підприємництва і дає право іноземцю перебувати в нашій державі до 90 днів.

Залежно від мети візиту і терміну, на який іноземний громадянин планує приїхати в нашу країну, необхідно вибрати певний тип запрошення.

Додатково слід зазначити, що оформлення документів за всіма правилами не дає гарантії в отриманні візи. Така ситуація виникає через те, що рішення приймає Посол України на території іноземної держави і на позитивне рішення впливає кілька чинників:

- Освіта;
- Мета візиту;
- Достатність коштів для перебування;
- Відсутність правопорушень на території своєї держави;
- Наявності родичів, членів сім'ї.

Юридична фірма «Шкромида та партнери» допоможе вам оформити запрошення іноземця в Україну, а також надасть додаткові юридичні послуги в сфері міграційного права, які збільшать можливість отримання іноземцем візи для в'їзду в Україну.

Так само слід зазначити, що існує перелік країн, громадянам яких при подачі документів в консульство на отримання візи для в'їзду в Україну, консульство спочатку відправляє запит в службу безпеки для обробки даних. І тільки в разі схвалення службою безпеки, консульство видає візу. Даний механізм передбачений для уникнення потоку іммігрантів з країн третього світу (Гана, Камбоджі, Домініканська Республіка, Монголія). Запрошення іноземця в Україну не є складною процедурою, але необхідно врахувати всі нюанси і правильно підготувати документи.