Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
Юридичний блог
Публікації

16/11/2017

Тимчасова посвідка на проживання в України від волонтерської організації

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.07.2013р. № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та...

19/09/2017

Порядок реєстрації місця проживання іноземців в Україні

Порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, передбачений правилами, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України, № 207 від 2 березня 2016р. Відповідно до...

30/08/2017

Отримання іноземцем дозволу на тимчасове місце проживання на підставі навчання в Україні

На протязі незалежності України, можна побачити тенденцію, що багато іноземців приїжджають до України з метою отримати тут вищу освіту. В першу чергу це стосується професій в таких галузях як:...

Всі публікації

Прописка в Києві

Пропискою - згідно законодавства України вважається реєстрація місця проживання (перебування) громадянина України, а так само іноземця або особи без громадянства за певною адресою. Реєстрація для іноземців є обов'язковою протягом 30 днів з моменту отримання посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні, а також при зміні попереднього місця проживання.

Юридична компанія «Шкромида та партнери» протягом 7 років надає послуги з надання прописки в Києві. Усі надані нами адреси, є нашими власними квартирами, що в свою чергу гарантує надійність. Таким чином, ваша прописка в Києві буде абсолютно законною.


У нас є адреси у всіх районах Києва:

 Дарницький  3 500,00 грн.
 Подольський  4 200,00 грн.
 Шевченківський  4 200,00 грн.
 Солом'янський  4 500,00 грн.
 Деснянський  5 500,00 грн.
 Святошинський  5 500,00 грн.
 Дніпровський  6 000,00 грн.
 Голосіївський  7 000,00 грн.
 Оболонський  7 000,00 грн.
 Печерський  10 000,00 грн.

Необхідні з вашого боку документи:


1. Паспорт Громадянина України або свідоцтво на тимчасовий/ постійний місце проживання в Україні (для іноземців);
2. Військовий квиток (для чоловіків, громадян України);
3. Талон про виписку з попереднього місця проживання, якщо клієнт на момент подачі документів ніде не прописаний;
4. Особиста присутність в ЦНАП.

Перед поданням документів в ЦНАП для реєстрації місця проживання, клієнт завжди бачить власника квартири, а також має можливість перевірити документи підтверджуючи право власності на квартиру, за даною адресою. Після перегляду документів, якщо у клієнта немає зауважень, складається договір оренди квартири на обумовлений термін і після цього подаються документи на реєстрацію.

Наші переваги:


- Реєстрація місця проживання здійснюється тільки в власних квартирах;
- Самі низькі ціни;
- Швидкість наданої послуги (1 день);
- Гарантія результату;
- У наявності є всі райони м. Києва;
- Відсутність посередників;
- Повідомлення про отримання вхідної для Вас кореспонденції;
- Можливість оформити прописку на місяць, півроку, рік з подальшим продовженням.

Юридична фірма «Шкромида та Партнери» гарантує, що оформлення прописки відбудеться без зайвих зволікань і сюрпризів. Вся процедура по реєстрації за новою адресою здійснюється в чітко обумовлені терміни і узгоджується з законом. Це основна відмінність, коли прописка в Києві разом з нашою компанією оформлюється законно, швидко і просто.

Ситуація така, що в основному всі складнощі при оформленні викликані тим, що між власником київської квартири і особою, якій потрібна реєстрація в Києві, немає довіри. Тому що в дані відносини вступають чужі люди. Юридична фірма «Шкромида та Партнери» піклуватися про те, щоб при отриманні вами штампу в паспорті були дотримані чесність і законність. Тому ми гарантуємо своїм клієнтам 100% результат.

Разом з нашою компанією ви можете купити прописку в Києві законно, легко і без зайвого клопоту.