Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
Юридичний блог
Публікації

16/11/2017

Тимчасова посвідка на проживання в України від волонтерської організації

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.07.2013р. № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та...

19/09/2017

Порядок реєстрації місця проживання іноземців в Україні

Порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, передбачений правилами, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України, № 207 від 2 березня 2016р. Відповідно до...

30/08/2017

Отримання іноземцем дозволу на тимчасове місце проживання на підставі навчання в Україні

На протязі незалежності України, можна побачити тенденцію, що багато іноземців приїжджають до України з метою отримати тут вищу освіту. В першу чергу це стосується професій в таких галузях як:...

Всі публікації

Абонентське юридичне обслуговування

У сучасному світі досить непросто обійтися без надання високоякісних юридичних послуг. Багато фізичних, а також юридичних осіб постійно звертаються за допомогою до зовнішніх фахівців.

Можна сміливо сказати, що юридичне обслуговування є на сьогоднішній день однією з найбільш популярних послуг для бізнесу. В сучасних реаліях ведення бізнесу кожна компанія рано чи пізно стикається з проблемами, які під силу вирішити лише кваліфікованим юристам. Однак, навіть якщо в штаті є юрист це не гарантує, що він здатний завжди якісно захищати інтереси свого підприємства у взаємовідносинах з третіми особами.

Одним з різновидів даної послуги можна назвати абонентське юридичне обслуговування. Отже, розглянемо детальніше, що ж насправді представляє з себе даний різновид юридичних послуг? У чому полягає ключова особливість від штатного юриста?

Насправді, юридичне абонентське обслуговування - це практично повний аутсорсинг функцій юридичної служби компанії. Якщо говорити більш доступною мовою, то вийде співробітництво, яке здійснюється за допомогою спеціально уповноваженої юридичної фірми. В результаті виходить, що відповідна компанія, що потребує даного різновиду послуг, підписує відповідний договір. Як правило, в договорі прописується необхідний обсяг наданих послуг та їх щомісячна фіксована вартість. Після цього, за фірмою - клієнтом, закріплюється постійний юрист. Саме даний, залучений з боку співробітник і бере безпосередню участь у всіляких правових ситуаціях, які вимагають спеціальних знань у галузі права.

Крім цього, найчастіше юридичне обслуговування підприємств зводиться до того, що залучений юрист розробляє договори для підприємства, бере участь у процедурі їх узгодження, надає усні та письмові консультації, бере участь при перевірках контролюючих органів, оскаржує їх дії і представляє інтереси клієнта в судах України.

Чому ж подібна різновид супроводу досить актуальна? Справа в тому, що на сьогоднішній день саме таким чином можна мінімізувати всі відповідні ризики. До того ж, тільки в тому випадку, якщо ви користуєтеся даною послугою можна запобігти різноманітним порушенням безпосередньо на самій початковій їх стадії. Якщо ви віддасте перевагу абонентському юридичного супроводу, то можете абсолютно сміливо розраховувати на те, що різноманітні спори, приміром, з органами державної влади, можна буде повністю спрогнозувати заздалегідь.

Для того, щоб дізнатися якомога більше про фірми, що надають даний тип послуг, можна, наприклад, ввести в пошукову систему такий запит як «юридичне обслуговування Київ».

Грамотна юридична підтримка допоможе абсолютно будь-якому підприємству домогтися значно більш високих результатів в ході своєї діяльності. А тому, ні в якому разі не варто відмовлятися від можливості отримати якісні послуги даного типу.

Щоб повною мірою усвідомити всі можливості, які вам надає абонентське юридичне обслуговування, варто ознайомитися з найбільш поширеними типами послуг, які входять в дане поняття:

- консультації юриста по поточній діяльності підприємства;
- юридичний аудит (частковий або повний);
- складання претензій, договорів, посадових інструкцій, колективного договору, тощо);
- участь у переговорах і при перевірках контролюючих органів;
- представництво інтересів в муніципальних, державних та правоохоронних органах;
- експертиза і складання договорів;
- досудове врегулювання спорів;
представництво інтересів Клієнта в суді і виконавчій службі.