Гаряча лінія    
info@lawyers.in.ua
Юридичний блог
Публікації

16/11/2017

Тимчасова посвідка на проживання в України від волонтерської організації

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.07.2013р. № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та...

19/09/2017

Порядок реєстрації місця проживання іноземців в Україні

Порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, передбачений правилами, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України, № 207 від 2 березня 2016р. Відповідно до...

30/08/2017

Отримання іноземцем дозволу на тимчасове місце проживання на підставі навчання в Україні

На протязі незалежності України, можна побачити тенденцію, що багато іноземців приїжджають до України з метою отримати тут вищу освіту. В першу чергу це стосується професій в таких галузях як:...

Всі публікації

Захист та представництво інтересів в суді

Зі здобуттям нашою країною незалежності та формуванням правових відносин між учасниками господарських правовідносин, роль судів в Україні значно збільшилася. Конституція України та Закон України «Про судоустрій і статус суддів» гарантують право кожному суб'єкту господарської діяльності захист його прав, свобод і законних інтересів судом. Саме тому представництво в суді є актуальною і затребуваною послугою. Юридична компанія «Шкромида та Партнери» на професійній основі надає юридичні послуги у сфері представництва в суді. Тому, багато компаній України успішно користуються наданим їм правом, звертаючись до суду і виграючи справи в судах загальної юрисдикції, спеціалізованих судах України, в комерційних арбітражах, а також у різних міжнародних інстанціях.

Українське законодавство постійно удосконалюється і орієнтується на право Європейського Союзу. А іноземні компанії часто необізнані в тонкощах українського законодавства. І це істотно обмежує їхні можливості для судового захисту. Для того щоб вирішити цю ситуацію і зробити захист своїх прав зручнішою для сторін судового процесу, Конституція України передбачила закріплення інституту представництва як в цивільному, адміністративному і господарському процесі. Наявність інституту представництва дозволило професійним юристам, на платній основі, захищати інтереси своїх клієнтів у господарських, цивільних та адміністративних справах.

Процесуальним законодавством України передбачено вимоги до представника, а це означає, що захищати права та інтереси юридичних та фізичних осіб може людина яка відповідає вимогам процесуального законодавства. Представництво інтересів в судах стало гарним бізнесом для багатьох юридичних компаній та юристів, які надають такі послуги в Україні. На практиці, жодне більш чи менш значуща справа не обходиться без участі професійного представника.

Представництво і захист в суді допомагає учаснику судового процесу отримати якісні юридичні послуги і істотно підвищити шанси на виграш судової справи. Представник діє за дорученням і може здійснювати будь-які дії, на які його уповноважить довіритель, що дозволяє довірителю не брати участь в судовому процесі і не відриватися від своєї професійної діяльності. Крім безпосередньо представницької функції, юристи, які ведуть декілька справ, надають і інші важливі юридичні послуги, такі як юридична консультація юриста, складання позовної заяви, складання процесуальних заяв в ході судового процесу, складання апеляції та касаційної скарги, представництво в державних органах, зокрема , у державній виконавчій службі.

Представництво інтересів в суді. Самому чи з адвокатом?


Людині, яка незнайома з правом, буде дуже непросто пройти всі етапи від складання позовної заяви до представництва в суді своїх прав та інтересів і до виконання рішення суду самостійно. Крім того, відмова від послуг адвоката в Києві може призвести до непередбачуваних і небезпечних наслідків. Відмова від послуг адвоката в тому чи іншому процесі рівноціна відмові від послуг лікаря, так як і самолікування і самостійні походи в суди та інші інстанції дуже часто закінчуються дуже важкими наслідками, усунення яких потребує незрівнянно більшої кількість фінансових ресурсів і часу.

Ще більш небезпечним видом «юридичного самолікування» є спроби самостійного представництва в суді інтересів юридичних осіб директорами або іншими керівними особами підприємства. Не розбираючись в особливостях цивільного, господарського права та міжнародного права, заявники не можуть визначити, до якого суду подати позов - до суду загальної юрисдикції або в спеціалізований суд. Який розмір судового збору необхідно сплатити, які документи необхідно прикласти до позовної заяви і т.д. Часто це призводить до недотримання термінів подання позовної заяви, залишення позову без розгляду і наступними відмовами у прийнятті справи судом до розгляду.

Таким чином, єдиним способом ефективного захисту інтересів в судах або інших органах державної влади є послуги досвідченого юриста, здатного швидко і ефективно захистити інтереси свого клієнта, в результаті, істотно збільшивши шанси на успішний результат судового процесу.